Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német háziban kéne segítség?

Német háziban kéne segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ezt a szöveget kellene lefordítani németre.

Válaszokat előre is köszönöm


Háromszor eszek egy nap. Reggelire gabonapelyhet szoktam enni. Ha nincs otthon akkor csinálok egy szendvicset. Általában egy pohár tejet szoktam inni. Ritkán hagyom ki a reggelit. Ebédelni otthon szoktam. Általában péksüteményt szoktam venni. Levest az ovodából rendelek. Párszor kiszoktam hagyni az ebédet. Vacsorázni otthon szoktam. Általában szüleim csinálnak meleg ételt. Ilyenkor szoktam a legtöbbet enni. Vizzel szoktam befejezni a napot.



2015. okt. 4. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ich esse täglich dreimal. Zum Frühstück esse ich Müsli. Wenn es nicht zu Hause, mache ich ein Sendwich. Ich trinke meistens ein Glas Mich. Ich lasse das Frühstück selten weg. Ich esse zu Mittag zu Hause. Ich kaufe meistens Backwaren. Suppe bestelle ich von dem Kindergarten. Ich lasse das Mittagessen manchmal weg. Zum Abendessen esse ich zu Hause. Meine Eltern machen meistens etwas Warmes. Ich esse dann am meisten. Ich beende den Tag mit (ein Glas) Wasser.
2015. okt. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Sandwich
2015. okt. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem akarok kötekedni, de a második mondat első felének a végére még biggyessz egy ist szócskát. :)
2015. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
einen Sandvich
2016. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a 3. vagyok, most látom, hogy számolni se tudok. :D. a harmadik mondatra gondoltam.
2016. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!