Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Piroska és a farkas mesét...

Piroska és a farkas mesét szerből valaki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A piroska és a farkas mesét tudná-e valaki szerből? linket,vagy valamit,hogy írjam le szerből ezt a mesét?
2015. okt. 13. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy szerből? Nem szerbül?
2015. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy bárki valamilyen mesét tud szerböl? Mindegy,hogy milyen,csak mese legyen és szerböl!!! Lécives valaki segítsen!!!!
2015. okt. 13. 23:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen szerbül szeretnék valamilyen mesét!!! Tudna valaki nekem segíteni?? Fontos lenne!!! Bocsi az elírásért!!!
2015. okt. 13. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt van a Piroska és a farkas:

[link]

2015. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi,de én a konkrétan a mesét szeretném,hogy miről

szól,ami a wikipédiában van azt én is megtaláltam

2015. okt. 13. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Била једном једна девојчица која је носила црвену капу. Њена мајка ју је послала да посети болесну баку. Мајка јој је рекла да се на путу не сме заустављати. Вук је видео девојчицу на путу у шуму и направио је план да је поједе. Пристојно је питао дјевојчицу где иде, а лаковерна девојчица пријатељски му је одговорила. Девојчици је вук понудио да бере цвеће за своју баку. Док је она брала цвеће, вук је пожурио до бакине куће, а кад је у њу ушао, појео је баку. На своју главу ставио је бакину ноћну капу и легао у кревет. Када је девојчица ушла у бакину кућу, вук ју је такође појео. Дрвосеча је дошао и пререзао вуку трбух. Девојчица и њена бака биле су спашене. Потом је дрвосеча ставио камење у тело вука како би га убио.



De egyáltalán tudsz szerbül? Mert nem hiszem, hogy akkor nem találod. Én nem beszélem, mégis a fordítók segítségével megtaláltam. De hogy ha lövésed sincs, nem fogják elhinni, hogy Te írtad...

2015. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyarul sem tud, nemhogy bármilyen idegennyelven... :D
2015. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!