Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Média házim egy 3 perces...

Média házim egy 3 perces kisfilmet csinálni de semmi ötletem, Tudnátok pár ötletet adni ami könnyen megvalósítható?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan aki csinalt már ilyent az milyen témában gondolkodott?

2015. okt. 22. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlpörögni... ha leteszed a kamerát az ablakba és felveszed a képet néhány órán keresztül, ahogy lemegy a nap... vagy vázába teszel egy virágot és megvárod, míg kinyílik, majd felgyorsítod a felvételt, látványos lesz. Több óra néhány percben, és a mondanivalója lehet az, hogy észrevétlenül elrohan az idő, az élet. Éljük meg, ahogy csak tudjuk, figyeljük meg a környezetet, mert rohan az idő. Zene, esetleg vers hozzá.
2015. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen mindenképp valami ilyen témát szeretnek hogy valami belső mondani valója legyen csak az a baj hogy a tanár kér bele valami történetet is.

Rajtam kívül 4en vagyunk a csoportba és 2 fiúnak van motorja gondoltam valamit azzal kapcsolatban akár de semmi képpen sem balaset jellegű mert nem vagyunk profi színészek kaszkadőrökkel 😃

2015. okt. 22. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor lehetne valamilyen karitatív dolog, pl. hogy egy kutyamenhelynek besegítetek, és az állatoknak való száraz, zacskós élelmet szállítotok motorral.

A történet lehet az, hogy találtok egy kóbor kutyát kirándulás közben, elviszitek a lakóhelyetekhez legközelebbi menhelyre, és megismeritek az ott dolgozók munkáját, problémáikat.

Egy pár mondatos beszélgetés.

Később jöhet a motoros segítség.

Biztos van köztetek, akinek van kutyája, vele el lehetne játszani a megtalálást és a befogadást.

A középiskolásoknak van önkéntes munka, 50 óra, úgy hallottam, az ilyen menhelyek szívesen veszik fiatalok segítségét bármiben.

2015. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!