Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazásban kellene segitség...

Fogalmazásban kellene segitség. Ötlet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már rengeteg ilyen kérdés van, de olyan ötleteket, javaslatokat szeretnék, amik még nincsenek fent a neten, nehogy valakinek ismerős legyen, vagy hasonló... :/


A cime nem tudom mi, bármit adhatunk neki. Bármilyen fajta lehet, tájleiró, elbeszélő, akármi....

A lényeg, hogy az ŐSSZEL kapcsolatos legyen.


Egy osztályok közötti versenyre menne, és az osztályom engem szavazott meg, hogy induljak rajta. Nem szeretnék csalódást okozni, de semmi ötletem sincs.


Aki tud segiteni, annak nagyon megköszönném! ^-^

( 15/L )



2015. okt. 23. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyen a címe: Ősz a jövőben


Tárgyald azt, ha jön a globális felmelegedés olyan lesz-e az ősz, amilyen a mostani emberek ismerik: lesz-e még avar, lesznek-e még pirosas-sárgás színei, vagy inkább októberben-novemberben is nyár lesz.

Lehet, hogy akkor az emberek nem kirándulni, biciklizni mennek majd, hanem maradna a strandidő. És ha igen, az hogy befolyásolná a turizmust?

És az esőzések lesznek olyanok, mint régen, hanem mindig óriási monszunos zuhatagok lesznek, a régi növényzet kihalna, helyette a Kárpát-medencében is dzsungel lesz, és akkor lehet, hogy a vaddisznók karcsúbbak lesznek és a mókusok kénytelenek lesznek lakóközösségben élni a fákon a majmokkal.


A többit a fantáziádra bízom!

2015. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jujj, nagyon köszönöm! ^^
2015. okt. 24. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
ez elsőét nem üti, de egy másabb jellegű lehetne pl ha olyannak idöd, mint amit a költők is szoktak, hogy az ember életével párhuzamba hozod, elmúlás, emlékezés a nyárra, érzései ilyenkor az embernek (akár halál előtt milyen lehet)
2015. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!