Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhalálig olvasónapl...

Légy jó mindhalálig olvasónaplót kell írnom. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne.

1. Keress a regényben fontos helyszíneket bemutató rövid részleteket, add meg a fejezet számát, és idézz részletet.

2. Milyennek látod a regény alapján a 19. század végi Debrecent?(saját szavakkal)

3. Gyűjtsd össze azokat a helyzeteket, amelyek megmutatják Misi szorongásait, félénkségét.

4. Idézz a regényből néhány gondolatot, amelyben Misit követendőnek tartod!(esetleg saját szavakkal)

5. Csoportosítsd a regény szereplőit a szerint, hogy Misit támogatták, hátráltatták, vagy közömbösek voltak iránta.

6. Milyen tapasztalatok, megpróbáltatások, csalódások érik Misit a felnőttek világában?

7. Idézz a regényből Misi tanárait bemutató részleteket. Mutsad be saját szavaiddal milyennek látod a Misit vallató tanárokat.

Ezek lennének a kérdéseim.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. okt. 27. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem fogja helyetted megírni a házidat!
2015. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha már elolvasni nem akarod akkor nézd meg filmbe. Nekem is muszáj volt megnéznem 11-12 évesen mert anyám szerette azt a filmet. (Akkor még a suliban szóba sem jött.) Ès az az igazság hogy tetszett is :) Nem olyan rossz mint amennyire gondolod csak azért mert régi :)
2015. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

Persze, szívesen:


[link]

2015. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az olyan hosszú amit belinkeltél (gondolom az egész köny) hogy én sem olvasnám el :D Nem bíztatom erre a kérdezőt hogy ne olvasson de megértem mert én sem szerettem a kötelezőket. Sőt nwm ia olvastam. A film viszont tényleg jó. A minimum ez hogy megnézi :)
2015. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem azt kértem hogy csinálják meg helyettem, és ez nem a házim, és ha nem akarsz segíteni akkor ne kommentelj.

2. válaszoló: már elolvastam a könyvet csak rég volt

3. válaszoló: ebből a linkből nem tudok megválaszolni egy kérdést se, de azért köszönöm

4. válaszoló: már elolvastam a könyvet, de a filmet megnézni már nincs időm, de azért köszönöm

2015. okt. 28. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
"olvasónaplót kell írnom... és ez nem a házim"
2015. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!