Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megbízható matek érettségi...

Megbízható matek érettségi tételeket honnan töltsek le? (ami érthetően is írja le? )

Figyelt kérdés
Nagyon rossz vagyok matekból,és írtam egy tesztet,ami 17% lett.Végzős vagyok,és valamit sürgősen csinálnom kellene.A matekkönyveim mind csak feladatgyűjtemények,nincs bennük magyarázat,a régi füzeteimből alig van meg valami.Tudom,hogy írásbeli van matekból,de valamilyen megbízható és ˝lebutított˝ témaösszefoglalás csak van valamerre :(

2015. okt. 29. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Korábbi érettségik feladatsorai?
2015. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ott hiába nézem meg a megoldókulcsot,ha egyszer nem tudom megoldani :(
2015. okt. 29. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:

hát akkor vagy magántanár kell, vagy pedig fejezetenként nekiállni

[link] majd ezt az oldalt lesz érdemes figyelni, ha végre elkészülnek vele, itt fenn lesz témakörönként minden feladat viszonylag részletes megoldással


én nem csináltam meg az összeset, csak ami nagyon nem ment (pl a koordgeo), a sima geometriát egyáltalán nem és igy irtam 75%-ot, de lehetett volna ez jobb is ha tényleg kioldom az összeset

2015. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!