Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon okos matekosok segitseg...

Nagyon okos matekosok segitseget kernem!?

Figyelt kérdés
Olyan matekos emberket keresek, aki nem bunko es lebutitva elmagyarazza nekem neha-neha a matekot!:) Elnezest, hogy nincs ekezet.

2015. okt. 31. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt sokan magyaráznak/magyarázunk ráérésünk, tetszésünk szerint. Szerintem ha kiírod a kérdésedet, mindig lesz, aki rászánja magát, és leírja szépen a megoldást.

Én is sokszor, de nem mindig.

Van, hogy fáradt vagyok, vagy a téma nem tetszik, vagy csak simán nincs időm.


Úgyhogy inkább ne egy embert keress, hanem írd ki a kérdésedet, és kapsz választ biztosan.

2015. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz, igen. Igazabol arra gondoltam, hogy valaki, aki okos, az elmagyaraz nekem neha-neha egy temakort. Tehat gondolok egy olyan emberre, aki ert a matekhoz. Es neha raer. Nagy esz nem kell igazabol, csak legyen nagyobb, mint az enyem. A matek nem az erossegem.
2015. okt. 31. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te tkp egy butább ingyen matektanárt keresel.
2015. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jé, tényleg... :)

Le sem esett előszörre.

2015. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, senkit sem emiatt keresek. Vagy mondhatjuk igy is, bar en nem igy ertettem. De olvastam mar sok matekos kerdest, es eleg bonyolult dolgokat (szamomra legalabbis) konnyeden oldottak meg emberkek. Es ennyire lenne szuksegem. Pontosabban hogy elmondja lebutitva, konyhanyelven, mit csinaljak. Nevezhetjuk ingyen matektanarnak, bar en siman segitsegnek hivnam, de kinek mi.
2015. nov. 1. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!