Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki nagyon jó németes?...

Valaki nagyon jó németes? Segítséget kérnék a lenti szöveg lefordításában.

Figyelt kérdés
Haben Sie auch schon einmal Mode im Versandhandel bestellt oder über ihren Assistenten bestellen lassen und Ihre sehnlich erwartete Ware in ausgefallenem Verpackungsdesign erhalten? Jeder Online-Shop, der Mode im Versandhandel vertreibt, wird sich ein ganz eigenes Verpackungsdesign ausdenken. Denn das Verpackungsdesign hat seinen festen Platz in der Welt der Marken.

2013. jan. 9. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Defináld, hogy mi az a "Mode"! Ruhadarab, vagy más kacat? Mert így nagyon táv fogalom...:)
2013. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
táv= tág...:)
2013. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
divat
2013. jan. 10. 05:44
 4/6 anonim ***** válasza:
A divat nem jó...azt nem szokták megrendelni...csak divatos ruhát, ékszert, csecsebecsét...:)
2013. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg birkóztam vele és divatáruként értelmeztem és 5-st kaptam rám. De azért köszönöm mindenkinek. :)
2013. jan. 11. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratula az ötöshöz!
2013. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!