Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki letudná fordítani...

Valaki letudná fordítani németre? 180 (német) szavas fogalmazást kellene összehoznom.

Figyelt kérdés

Segítsen valaki megírni 180 szavas fogalmazásnak!


Szia kedves barátom! Olvastama leveled ès örülök neki,hogy jól èrezted magad a kiránduláson. Èn is jól vagyok,kirándulásokon vettem rèszt,szüleimmel voltunk a tengernèl,rengeteget fotóztam.Mindig izgatottan várom leveleid, de most nagyon meglepődtem ès aggaszt, hogy máris meg akarsz nősülni. Nem hamarkodod el ezt egy kicsit? Szerintem gondold át ès ne siesd el. A vèlemènyem szerint nincs szerelem első látásra, kèrlek, hogy legalább ismerd meg a lányt kicsit jobban.Mi van ha csak a pènzed èrdekeli? Mi van ha kèsőbb összetöri a szíved? Nagyon át kell ezt gondolni. Ne vakítson el a rózsaszín köd! Kèrlek gondold ezt mèg át!

Remèlem meg fog jönni az eszed ès vársz mèg a házassággal. Kèrlek majd számolj be leveleidben a törtèntekről. Írásaidat várni fogom. Vigyázz magadra!

Üdvözlettela te barátnőd.



2015. nov. 1. 11:51
 1/3 anonim válasza:
100%

Hello mein netter Freund!

Ich habe deinen Brief gelesen, und ich freue mich darüber,dass du dich während des Ausflugs gut gefühlt.Es geht mir auch gut, ich habe an viele Ausflüge teilgenommen, mit meiner Eltern waren wir bei der See, ich habe viele Fotos gemacht.Ich warte immer deinen Brief aufgeregt, aber jetzt bin ich sehr überrascht und das macht mich beunruhig, dass du schon heiraten willst. Eilest du das nicht über? Meiner Meinung nach müsstest du an dieser Sache denken, und eile das nicht über! Ich glaube, dass keine Liebe auf ersten Blick existet, bitte. mindestens lerne das Mädchen mehr kennen. Was ist, wenn sie nur für dein Geld interressiert ist? Was ist, wenn sie später dein Herz gebrochen wird? Du muss an der Situation viel denken. Sei nicht blink von dem rosa Nebel. Denk noch viel an der Situation! Ich hoffe, dass du einsehen willst, die Hochzeit ist ein Blödsinn, und du willst mit der warten.Biite, erzähl mir viel in deinen Briefen, ich will auf die warten. Pass auf dich auf!

Deine Freundin

2015. nov. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen :-* :-)
2015. nov. 2. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Lieber Freund
2019. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!