Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen munkabiztonsági feltéte...

Milyen munkabiztonsági feltételeknek kell megfelelni egy építőipari cégnél?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem,hogy mire gondol (gondolkodtam azon,hogy acélbetétes bakancs meg ilyenek de nem igazán vagyok biztos benne),és azt se nagyon,hogy milyen munkabiztonsági feltételeknek kell megfelelnie egy építőipari cégnek... Segítsetek légyszii!!

2015. nov. 2. 17:18
 1/4 A kérdező kommentje:
légyszi légyszii,gyorsan kéne
2015. nov. 2. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az összes olyannak ami a tevékenységére vonatkozik.
2015. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 az agy ***** válasza:

Egy cégvezetőnek rengeteg dolga van, amit kiválthat vagy alkalmazottal vagy külsős vállalkozóval. Én külsőst szerződtettem.Többek között:

-Kockázatelemzések (munkahelyi, munkaköri, technológia, gépek, vegyi anyagok)

-Orvosi vizsgálatok írásban való szabályozása

-Egyéni védőeszközök meghatározása, beszerzése, nyilvántartása

-Oktatási tematikák elkészítése, oktatások megtartása (első és ismétlődő)

- építőiparban fontos az biztonsági és egészségvédelmi tervek elkészítése

-elektromos gépek érintésvédelmi vizsgálatai

- tűzvédelem: tűzoltó készülékekkel van pár dolog

Ha nem csinálnánk, bünti lenne, így a munkavédelmis kifizetődő. Az én munkavédelmisem nem kér sokat egy évre egy mérnöki 1-2 havi fizuja.

Én csak ajánlani tudom. Ha érdekel, írj privát levelet, megadom az elérhetőségét.

üdv!

2015. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönööm :)
2015. nov. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!