Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnapra kell egy olvasónaplót...

Holnapra kell egy olvasónaplót írnom, de nem nagyon akar menni. Tudnátok segíteni FONTOS Ezeket a feladatokat kaptam: Valaki?

Figyelt kérdés

Cím értelmezése


Az elso és az utolsó rész címe azonos. Miért? Hogy hívjuk az ilyen szerkezetet? Hány év telt el közöttük?


Gyujtsd ki a szereploket az alábbiszempontok szerint: foszereplok fobb szereplok mellékzereplok epizódszereplok


Milyen nézopontpk szerint beszéli el a cselekményt az író? Írj példákat is rá


Meseelemek gyujtése


Hogyan kapcsolja össze az esernyo a 2 fo cselekményszálat?


Egy legensa születése-Pontokba szedve kövesd nyomon, milyen lépésekben születik meg az esernyo legendája. Milyen hatással van a glogoviak életére?


A tapintatlan Gregorics. Jellemzés írása Gregorics Pálról (min.10 mondat)


Milyen késlelteto elemek gátolják Wibra Gyurit az örökséghez jutáshoz?


Miért választhatta az író azt a befejezést, hogy Gyuri szerelme csak az örökség elvesztése után teljesedjen ki? (Gondolj Mikszáth életére)


Mikszáth egy szatirikus jellemzési módja a regényben a túlzás.Hogy igazolhatnánk ezt valamelyik szereplo jellemzésével?


Ezek a kérdések amelyekren nem tudom a választ... :(

Aki tud segíteni annak ezer hála

Ui: bocsi de nincs hosszú ö-m :)



#tanulás #Péter #szent #esernyő #fontos #könyv olvasónapló
2015. nov. 2. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem kezdd gyűjteni a kifogásokat, és vedd tanulópénznek, hogy legközelebb ne utolsó pillanatban kezdj neki. Olvastad legalább a könyvet? Felteszem, nem... Meg tudom érteni, ki nem állhattam anno.
2015. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!