Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene egy kis angol...

Valaki segítene egy kis angol fogalmazásban?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy nem nagyon megy az angol, és egy kisebb fogalmazás kellene az álom házamról.Magyarul így képzeltem el:

Az én álom házam, egy kertvárosban lenne.Egy szép kertes ház,nem túl nagy, de nem is kicsi. Nagy ablakai lenének. Az udvar egy szép füves terület,mellette egy garázs. A házban egy nagy előtér van. Utána lenne egy nappali,majd egy kicsi de felszerelt konyha.A második emeleten van a hálószoba,mellette egy dolgozó szoba. A vendégszoba a folyosó végén.Egy nagy gardrób tartozik mindkét hálószobához. Az emeleten is van egy fürdőszoba és a földszinten is.

Ez lenne az én álom házam.


Előre is köszönöm a segítséget:)



2015. nov. 7. 12:30
 1/2 anonim válasza:
Ha beütöd az ismeretlen szavakat pl a google fordítóba,akkor már meglehet ne írni. Vagy a nyelvtani részét nem érted?
2015. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még mindig kell? Akkor leírom.
2016. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!