Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Házi dolgozat egyetlen kérdése...

Házi dolgozat egyetlen kérdése teljesen kifogott rajtam: Ki volt Palvicz Károly? Nevezd meg azokat a szereplőket, akikkel kapcsolatban állt, és írd le kinek mit köszönhet

Figyelt kérdés
A könyvet elolvastam, de már nagyon régen volt, és ez a rész teljesen kiesett...Ehhez tegyük hozzá, hogy nem is vagyok a szavak embere és nem nagyon tudok jól fogalmazni, pedig holnap le (kéne) adni... :( Aki tud, legyen szíves segítsen! Nagyon fontos lenne!!!

2015. nov. 12. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Császári fötiszt, Plankenhort Alphonsine szerelme, a gyerekének apja, Baradlai Richárd ellenfele a Magyarországra menekülés alatt, késöbb az ö (P. O.) gyerekét B.R. neveli fel.
2015. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ottó volt a katonatiszt, és Károly a fia.
2015. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kata0403 ***** válasza:

Palvicz Károly Palvicz Ottó és Alfonsine gyermeke, akit az anyja eldobott, az apja kereste, de mielőtt megtalálta volna, meghal (mármint az apa)


Palvicz Ottó fiát Richárdra bízza, aki szépen felneveli Edittel

mikor a fiú tizenéves megjelenik az anyja és teljesen összezavarja a fiút (azt hiszem még el is szökik Richárdtól), aztán visszaviszik

majd mikor kb 20 újra feltűnik az anyja


nagyon rég olvastam, ennyire emlékszem, de az utolsó fejezet azt hiszem róla szól :)

2016. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!