ebben kellene segítség2015. nov. 15. 16:35
1/5 anonim válasza:
Ott van minden képlet a fv. táblában. Mi a probléma?
2/5 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy mekkora és milyen irányú erő?
F=... ?? ilyen képletet nem láttam :(
2015. nov. 16. 08:16
3/5 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy az erő vektormennyiség. Javaslom az erőtan c. fejezet áttanulmányozását, mert alapvető hiányosságaid vannak...
4/5 A kérdező kommentje:
Magára a második kérdésre kéne válaszolni.
2015. nov. 16. 15:27
5/5 anonim válasza:
F=m*a=m*(-omeaga^2*A*sin(omega*t)).