Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki leforditana nekem ezt...

Valaki leforditana nekem ezt az elmenybeszamolot nemetre? Helyes irasi hibakert bocsanat.

Figyelt kérdés

A hétvégén az osztalyommal kirandulni voltam Sopronban es Becsben.Csutortokon indultunk és egészen vasarnapig voltunk. Egy busszal mentunk, közben sok szep helyet latunk.A buszon a barataimmal sokat enekeltunk es szorakoztunk. Sopronba megerkezve a szallasunk egy diakszalloba volt.Harom baratommal voltam egy szobaban. A szobaban van furdo is iletve gy mini konyha. Este lmntunk vasarolni a helyi plazaba, ami az unnepek kzeledtevel nagyon szep.Haza erve keso estig fent maradtunk es sokat szorakoztunk.

Szombaton reggel indultunk Becsbe. Megerkezve Ausztriaba, lenyugoztek a szep tajak, kulonosen Becs nyugozot le leginkabb . A fovarosban eloszor a Schonbunni kastelyt neztuk meg. Itt minden nagyon tetszett, kulonosen Sissi csaszarno sajat szobaja. A parkba setalva latunk egy mokust, amit sikerult megsimogatnom. Az allatkertben rengeteg allatot latunk,sajnos nem sikerult bejarnunk az egeszet, mert eleg hatalmas. Este reszt vettunk a karacsonyi vasaron, ahol vasaroltm egy s angyalkat.A vasar nagyon tetszett.Osszesegeben egEsz Becs nagon tetszik. A buszunkat varva a varoshaza mlett neki allunk nekelni magyarul, ami a becsieknek nagon tetszett, mert tobben le is fenykepeztk minket.

Vasarnap meglatogatuk a soproni Harrer csokigyarat. Itt sok csokit megkostoltunk, talan itt ettem eletem legjobb csokijat.

Vegul elindultunk hazafele. Velmenyem szerint ez volt eletem legjobb kirandulasa. Alig varom, hogy ujra mehessek Ausztriaba es Sopronba.



2015. nov. 25. 18:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!