Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tudám beosztani az...

Hogyan tudám beosztani az időmet ugy , mindere legyen időm? Illetve, hogyan tudjam kizárni a zavaró tényezőket mind pl. Tv? Asszem valmi féle függöség is egyben a Tv. Iránt .

Figyelt kérdés

Programom hétköznap : Reggel 8-tól délután 3 ig van orám. Kivéve pénteken akkor reggel8- délután 2 van orám. Hétfőn délután nyolckor Ifjuság ora . Francia ,Fizika felkészitőre akkor megyek amikor akarok . Pluszba bejönek néha a Diák tanács és sport ( sulin bejül ami iskola után van ...) . Van amikor önkénteskedem .

De ami elvesz a maradék időmet is az a Tv. 3-4 orát vesz el ... Vanak 3 érdekes sotozat . De a tanulás se marathat le illetve a házi sem ezért

este 8-kor illetve 1vagy2 fejezem be de van amikor harább is ... Azt érzem ,hogy kimerült illetve mindig aludni akarok ,mert fáratnak érzem magam ...



2015. dec. 7. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is elfáraDtam, mire ezt végigolvastam...
2015. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg csak akaraterő kérdése.
2015. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kezdd azzal, hogy elkezdesz helyesírást tanulni mert borzalmas.
2015. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DISZLEXIA - hallot rola ?? Rohatul unom mindig magyarázni ... Nem értik az emberek csak itélkeznek . Ugy itt fel tettem egy kérdést helyes irással kapcsolatosan na oda megirhatod a véleményed és a kritikákat oda várom itt visszont a kérdésre kérném szépen a választ ....
2015. dec. 23. 01:42
 5/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__706467..


Itt felyezhetik ki a panaszokat a helyes irás illetöen ....

2015. dec. 23. 01:53
 6/6 A kérdező kommentje:

Amugy az vicces ,hogy az első válasz ado mondja, hogy fárasztó a helyesirásom miközben ő a mondat közepét nagybetüvel kezdi :D

Siralmas olyan ember mondja a hibám akinek ugyan az a hibája ...

2015. dec. 23. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!