Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol találhatnám meg hangosköny...

Hol találhatnám meg hangoskönyvön a Szophoklész-Antigoné c. Könyvet?

Figyelt kérdés

Hétfőre kell, s nem lesz időm kiolvasni hétvégén, a tanar ma Szólt, hogy hétfőn villamdolgozat lesz 40 kérdéssel es minden apró részletre kíváncsi, tehát a rövidítés nem jó Nekem. Mindenképpen hangoskönyv kellene.

Kerestem mondd hogy, nem találom.

Ellinkelnétek nekem?

Előre is köszönöm!

UI.: Kérlek ne írjatok olyat, hogy lusta vagyok meg ilyenek, hasznos, értelmes válaszokat várok! Köszönöm!



#Szophoklész #Antigoné.
2015. dec. 10. 18:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Kerestem mindenhogy*

Elnézést, elírtam.

2015. dec. 10. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Enkóron nlzted?
2015. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs Ncore-m...
2015. dec. 10. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne rá időd? Kb. másfél óra alatt elolvasható. Meghallgatni se rövidebb.
2015. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utálok olvasni, és egyébként sem lenne rá időm, neten nem fogom keresgélni hol van meg az egész, a könyvtárban nincs jegyem, szóval marad a hangoskönyv.

De direkt írtam, hogy normális válaszokat kérek nem olyat, hogy "miért ne lenne rá időd elolvasni?".

Azért mert a hétvégémet nem fogom nyomorult 3000 éves szar könyvvel tölteni.

2015. dec. 10. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Továbbra se érted ugye, hogy meghallgatni és elolvasni nagyjából ugyanannyi idő...

És te ezt írtad: "nem lesz időm kiolvasni hétvégén".


Amúgy megkerestem neked:


[link]

2015. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!