Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Vki le tudná nekem ezt fordíta...

Vki le tudná nekem ezt fordítani érthetően? Matek házihoz kéne, de nem tudom elfordítani normálisan.

Figyelt kérdés
If Judy had 100 forints more then three times that of Esther had she would have more then 3400 forints.
2015. dec. 13. 18:01
 1/5 Pelenkásfiú ***** válasza:

THAN!


Ha Judy-nak 100Ft-al több pénze lenne, mint Eszter pénzének háromszorosa, akkor 3400Ft-al lenne neki több.

2015. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bongolo ***** válasza:
Hmm, szerintem nem "3400Ft-al lenne neki több", hanem "több mint 3400 Ft-ja lenne".
2015. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pelenkásfiú ***** válasza:
#2 De azt úgy nem lehet megoldani.
2015. dec. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bongolo ***** válasza:

Dehogynem: Eszternek tobb mint 1100 forintja volt.


De ugye te is ugy gondolod, Pelenkasfiu, hogy magat a mondatot "tobb mint 3400"-ra kell forditani? Attol fuggetlenul, hogy matekfeladatnak amugy ertelmesebb lenne.

2015. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pelenkásfiú ***** válasza:
Igen, de mivel az egész mondat tele van hibákkal, gondoltam, azt írom, amit szerintem jelentenie kellene.
2015. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!