Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítenél egy magyar szöveget...

Segítenél egy magyar szöveget németre lefordítani?

Figyelt kérdés

nekem mindenem a sport Az én kedvenc Sportom a foci. én már 12 éve focizok és nem szeretem a vízilabdát . Szerintem a legkedveltebb sport Magyarországon a foci. Én fontosnak tartom hogy sokan sportoljanak. Mindegy hogy mit legyen az foci kosár tenisz csak csináljanak valamit.

A sport azért egészséges mert az ember mozog így sokkal fittebb lesz boldogabb és persze soványabb. Nem lesznek egészségügyi gondjai. Szerintem Magyarországon az emberek egy része nem gyakran megy sportolni. Vagy nincs ideje vagy nem is akar. A sport jó hatással van az emberek testére és lelkére izmosabbak vékonyabbak és boldogabbak leszünk. Én a csapatsportot szeretem ezért is focizok. Azért is szeretek focizni mert megtanít csapatban dolgozni hogyan kell egy csoport tagjának lenni és megtanít tisztességesen nyerni és emelt fővel veszíteni. A tévében mindenfajta sportot megnézek de a kedvenceim a foci és a kosár. De a küzdősportok és az extrém sportok kat is szeretem , a boxot szívesen ki is próbálnám. Extrém sportot nem űzök. Néha szoktam hegyet mászni de azt is csak nagyon ritkán. Szerintem ez az egyik legveszélyesebb extrém sport. Az emberek szokták mondani hogy menő sport de szerintem az összes sport szerethető mert mindegyikben van valami jó izgalmas. Én csak mindenkit arra tudok biztatni hogy sportoljon


aki szánna nekem erre időt örök hálám kergesse..túl vállaltam magam így utolsó hétre is senkitől nem tudok segítséget kérni


2015. dec. 16. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenem a sport

(Der Sport ist mein Ein und Alles)

2017. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kedvenc sportom a foci


(Mein Lieblingssport ist der Fußball)

2017. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már 12 éve focizok és nem szeretem a vízilabdát


(Ich spiele schon zwölf Jahre Fußball und ich mag

Wasserball nicht)

2017. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legkedveltebb sport Magyarországon

a foci


(Meiner Meinung nach ist in Ungarn der Fußball

die bebliebteste Sportart)

2017. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!