Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan lehet köbgyökteleníteni...

Hogyan lehet köbgyökteleníteni az alábbi feladatot? Van-e valamilyen képlet köbgyöktelenítésre?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 17. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű kiemelés az egész, a legelső órán szerintem vettétek. Nyílván -1/3 a végeredmény, ezt ránézésre látjuk...
2015. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a semmit.


A kérdés továbbra is adott: Hogyan kell köbgyökteleníteni?

2015. dec. 17. 14:31
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira sötét vagy, hogy képtelen vagy kiemelni, az a te bajod...

Leírtam világosan, hogy mit kell csinálni. Ha erre lusta vagy és nem veszed a fáradságot, köszönd magadnak.


Amúgy meg L'Hospitallal is megy... Elemi óvodás példa.

2015. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
óvodában te már analízist tanultál? Kérlek mesélj még!
2015. dec. 17. 15:16
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja leírtam világosan, hogy mit kell csinálni. De hát nem is írtál semmit se. :D
2015. dec. 17. 15:17
 6/16 anonim ***** válasza:

Segítséget kért a kérdező, nem ledegradálást. Azért annyira nem világos ez a feladat


Egyébként engem is érdekelne a megoldás

2015. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2015. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Beszarok komolyan mondom. Leírtam világosan, h. ki kell emelni... Leírtam, hogy -1/3 -nak kell kijönni, mert én azt ránézésre látom.


Erre eltellik 3 válasz, és jön egy idióta, aki belinkeli, hogy tényleg -1/3 jön ki, amit én már jóval korábban megmondtam.


A poén az lenne, ha jönne még1 idióta, és azt mondaná, hogy deriváld a számlálót is, meg a nevezőt is, mert 0/0 tipusú...


Merthogy ezt is elmondtam, hogy L'Hospitallal is kijön.


Írtam két megoldási módszert is. Ezek után mi bajotok van? Egy rohadt egyszerű hatványfüggvényt csak tudtok deriválni nem?! Mit tanultatok óvodában...

2015. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bocsika! Eddig azt mondtam, oké leírtad a megoldást, meg adtál tanácsot a megoldásra.

Légy büszke magadra, hogy te "azt ránézésre látod".

De tisztázzuk, ritka nagy önelégült gyökér vagy, függetlenül attól, hogy látod vagy nem. Ha meg valami frusztrál, akkor menj Wc-re r.nts és rá hármat.

Üdv.: az "idióta" aki nem "látja".

2015. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindketten baromi nagy gyökerek vagytok, mert nem az volt a kérdés, hogy mennyi a feladatnak a végeredménye. Hanem az hogy az köbgyök(x+2) mivel kell beszorozni, hogy eltűnjön a gyök. ÍDIÓTÁK!
2015. dec. 17. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!