Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolra Valaki lefordítaná...

Angolra Valaki lefordítaná ezeket a mondatokat?

Figyelt kérdés

1.Utoljára 3 napja ettem egy étteremben sültkrumplit és halat.

2.Szeretek főzni. Gyakran főzök magamnak egyszerű dolgokat.

3.Szerintem nagy családban jobb élni, mert sokmindenre megtanít, például: önállóságra, önzetlenségre.

4.A családból a bátyámmal vagyok a legjobb kapcsolatban, mert mindig mellettem van és támogat.

5.Szerintem jó ötlet, ha az egész család együtt ebédel, mert megtudják beszélni az aznap történteket.

6.Villamossal és gyalog jövök iskolába.

7.A kedvenc sportolóm Hosszú Katinka, mert kiáll magáért és megmondja a véleményét.

8.Minden nap használom a telefonomat.

9.A legjobb barátom önzetlen, nagylelkű, figyelmes és őszinte, nagyon szeretem.

10.Nagyon becsülöm azokat az embereket, akik határozottak, önzetlenek és kiállnak magukért.

11.Számomra a tökéletes étel a somlói galuska.

12.Gyakran eszem egészségtelen ételeket, például: hamburger, cola.

13. egyikükre sem, a nagymamámra hasonlítok.

14. Ma 2 órát utaztam Budára.

15. Általában labdajátékokat szeretek nézni.

16. A leghosszabb utazásom 14 óra volt Romániába.

17. Meg szeretnék tanulni sakkozni, akkor jobb lenne a logikám és talán a matek is jobban menne.

18. Soha nem szoktam változtatni a hajam stílusát, színét.

19. Gyakran használom a telefonomat nyilvánosan is.

20. Napjainkban az emberek nem élnek egészségesen, mert nincs idejük odafigyelni a helyes táplálkozásra.



2016. jan. 13. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked mik jöttek ki? Szívesen javítjuk.
2016. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!