Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná nekem a...

Valaki lefordítaná nekem a következő német mondatokat?

Figyelt kérdés
Bei jungen Frauen steht ein Job als Model immer hoch im Kurs.Wir träumen alle von der großen weiten Welt und einem aufregenden Leben a'la Claudia Schiffer.Der Laufsteg ist mein Arbeitsplatz.Das Ambiente der Modenschauen finde ich sehr reizend.Und es gefällt mir,mit tollen Sachen herumzulaufen,zu sehen wie die Leute mich beobachten.Und dann das Geräusch der Mlitze der Fotoapparate...so aufregend!Ich arbeite für eine internationale Model-Agentur,die uns Models für Modenschauen,Werbesport oder PR-Arbeiten vermittelt.Ich war z.B.letzte Woche in Mailand,fahre morgen nach Düsseldorf und bin in fünf Tagen in Paris.Wie viel ich verdiene?Sehr unterschiedlich.Ich kann bis 1000 Euro an einem Tag verdienen,aber dann gar nichts für die nächsten zehn Tage.Die unregelmäßigen Arbeitsbedingungen und das Gefühl der finanziellen Unsicherheit sind der einzige Nachteil an diesem Job.

2015. ápr. 6. 15:59
 1/3 anonim válasza:

A nőknél magas áll a modelkedés, mint állás.

Mi mindannyian a nagy világról valamint egy olyan izgalmas életről mint Claudia Schiffer-é álmodozunk.

A kifutó a munkahelyem.

??

Nagyon tetszik, hogy ilyen ruhákban mehetek (a kifutón) és hogy látom hogy az emberek figyelnek.

És a lenyomott gomb hangja a fényképezőn....olyan izgalmas.

Egy internacionális Model cégnél dolgozom, ahol a modellek a bemutatókra, reklámokra vagy másféle munkákra szakosodottak.

Pl. Én voltam múlt héten Mailand-on, holnap megyek Düsseldorfba, és öt nap múlva Párizsban leszek.

Mennyit keresek?

Nagyon külömböző.

van hogy ezer eurót eghy nap alatt, de a kövi tíz napban semmit.

A szabályozatlan munkafeltételek, ps az érzés hogy biztonságtalan (mármint hogy nem mindíg keres) a hátránya ennek az állásnak.


/-14

2015. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még mindig népszerű a fiatal lányok körében a

modellkedés

2017. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Unsicherheit

(bizonytalanság)

2017. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!