Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy francia fogalmazás kellene?

Egy francia fogalmazás kellene?

Figyelt kérdés
Egy baleset szemtanúja voltam erről kell egy kb. 10-12 mondat.Valami egyszerű. Mondjuk, h egy autó elütött egy gyalogost és elvitte a mentő.

2016. jan. 16. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legalább vedd a fáradtságot, hogy magyarul összehozz valami egyszerű fogalmazást. Egy dolog segítséget kérni, más dolog megíratni az egész házit mással.
2016. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja.

Azt se bánnám, ha megpróbálnál összehozni valamit franciául, mi meg majd kijavítjuk, ha esetleg hibákat követsz el.

Ha én írom meg azt a fogalmatást, senki nem fogja elhinni, hogy a Te műved, ha nincs mögötte kellő tudás, vagy ha nem tudod elmagyarázni alkalomadtán, hogy mit miért írtál.

Ez nem beképzeltség, hidd el!

Állj neki, ígérem, hogy segítek, mint ahogy nyilván az előző válaszoló is kész erre.

2016. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úristen, én csak segítséget kértem, nem tudtam, mit írjak. De úgy látom ez a hely nem arra való :/
2016. jan. 16. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, Te nem "segítséget" kértél, hanem azt, hogy helyetted íntézzük el a házifeladatodat.

Ha körülnézel a "francia" kérdések között, meglátod, hogy ez a hely igenis erre való.

Honnan tudjuk mi, hogy Te milyen szinten állsz a nyelvből?

Melyik igeidőt- és módot ismered, mekkora a szókincsed?

Arra sem vagy képes, hogy legalább magyarul írj egy 10-12 soros fogalmazást?

2016. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!