Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szeretnék javítani angolból...

Szeretnék javítani angolból hármasról négyesre, de kéne egy értelmes ötlet. Bővebben lent?!

Figyelt kérdés

Tehát, most félévkor a tanár úgy döntött, hogy nem adja meg a négyest a 3,6-os átlagra. Azt mondta,ha négyest akarok "produkáljak valamit", de ez lehet bármi, ami eszembe jut, feltéve hogy angolul van. Nekem egyből egy ppt jutott az eszembe, de fogalmam sincs miről írhatnék. Nem baj, ha vicces, de olyan ötletek nem nagyon kellenének, ami arról szól, h az egészet kimásoltam wikipediáról. Én gondoltam az illuminati-ra például, de az is olyan, hogy izgalmasnak hangzik, de igazából, ha részletesen tudni akarod a történetét, akkor egy halom történelmi cuccot fogsz kapni.

Szóval, jó lenne, ha tudnátok segíteni, csak egy alapötletet adjatok, meg esetleg hogy hogyan lehetne megvalósítani :D



#iskola #angol #PowerPoint #PPT #tanóra #angol tárgy #iskola angol
2016. jan. 19. 20:32
 1/1 nagytimea02 válasza:
Egy könyv/filmbeszamolo is jo lehet esetleg amíg angolul néztél/olvastál de akar a kedvenc varosodrol is csinálhatnal ppt-t például h miert szereted meg h voltal e mar ott stb..
2016. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!