Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne jó ötlet nektek tetszne? Inkább lányok de értelmes fiuktól is akár

Figyelt kérdés
Barátnőm gimibe ment és kollégista feljárok hozzá mostmár tudom mikor hol szál le és fel mikor hova megy már tudom és azon gondolkozok hogy be adom neki azt hogy ezen a héten sehogysem tudok fel menni sulim miatt vagy ne mondjak semmit csak halasztgassam? de nem akarom hogy azt hidje hogy azért halasztgatom mert nem akarok vele találkozni egyszerűen csak meg akarom lepni mert nagyon hiányzik és legszivesebben mindennap vele lennék de sajnos nem lehet mert nincs olyan közel úgy gondoltam hogy amikor száll le a buszról úgy csinálom hogy ne lásson meg és a hátához megyek és szép gyengéden megfogom a derekát hogyha valaki tudna még jobbat vagy kipótolná vagy jobban össze rakná ezt a kis elméletet megköszönném :)
2014. szept. 8. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hanyagold. Meglepheted anélkül is. Amúgy ezt leszámítva, jó ötlet, nekem tetszene :)
2014. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,szerdán tudnék fel menni hát még 1nap alatt remélem nem kapunk össze mert nem akarom most ebben a 2napban ezt a témát :) meg akarom lepni remélem tetszni fog neki :)
2014. szept. 8. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
a hátához megyek és szép gyengéden megfogom a derekát és leveszem a gatyáját
2014. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak nehogy valami perverznek gondoljon és fordulásból eltörje az állkapcsod...
2014. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!