Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 10-11. es gimnazisták! Segíten...

10-11. es gimnazisták! Segítene vki pls? (fizika)

Figyelt kérdés

Nah szóval....azt szeretném kérni, h vki legyen olyan kedves, és írja le nekem, h a 10.es fizika könyvben a második témakör első anyagából (Elektrosztatikai alapismeretek 64-67.old) nagyjából mi a lényeg? Címszavakban is elég lenne, nagyon megköszönném.

(csak így lábjegyzetben, nem lusta vok kiemelni a dolgokat, hanem annyira hülye vok a fizikához, h hiába olvasom el, egyszerűen nem bírom felfogni)úgyh ténylegnagyon szeretném aki leírná pár sorban:D


2010. márc. 28. 18:37
 1/2 anonim válasza:

Ha elkuldod nekem az anyagot en kiszelektalom neked,amire szukseged van

Ha erdekel az emailcimem akkor irj vissza es majd en megadom es oda elkuldheted es akkor en tudok segiteni

2010. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm h ilyen hamar írtál, de nagyjából megoldódott....unokatesóm msn-en megpróbálta elmagyarázni,(DebrecenbőlxD) kisebb nagyobb sikerrel xD

De sztem nemtanulok:)xD

Azért nagyon köszönöm még1x!

2010. márc. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!