Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki megtudná nekem mondani,...

Valaki megtudná nekem mondani, h Toldi Miklós miben halt meg?

Figyelt kérdés
A tanárom azt a feladatot adta fel, hogy írjunk Toldi Miklós haláláról egy újságcikket.
2016. febr. 7. 12:20
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
A fehér ingében azthiszem
2016. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A tisztaszobában.
2016. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Megtudná?

Vagy meg tudná?


Tudod, irigylem a mai ifjúságot. Egyszerűen az információban FÜRDIK mind. Másrészt (na, nem ezért irigylem, de) olyan ronda lusta a többségük, min a bűn!

Ugye te nem vagy ilyen, és be tudsz írni pár szót a gugliba?

A negyedik találat környékén a megoldás.

2016. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Sajnalom h lazasan nem tudok irni. Es hogy mindig azon vagyok h mident bepotoljak es hogy nem nezek utana mert konnyebbnek latom azt a megoldast ha itt rakerdezek. Egyebkent meg ha egy szot elirsz mondjuk, akkor beled is beled kot mindenki? Istenem, senki nem tokeletes. Nah puszi 😚
2016. febr. 11. 22:43
 5/26 anonim ***** válasza:

Ha lázas vagy, akkor is ott a helyesírás ellenőrző a böngésződben... persze akkor, ha helyesen, ékezetesen írsz.

Csak szólok, hogy a legutolsó írásodban az ékezethibákon KÍVÜL volt 9 hibád!

Mégis, mit gondoljunk így rólad?


Azt pedig látjuk - mondani se kell - hogy mindig a könnyebb megoldást keresed... de azért arra is gondolj, hogy ezeket a feladatokat azért kapod, hogy FEJLESZD magad.

Attól nem fejlődsz, ha alád tolják a megoldást!

2016. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nah nekem erre k@rvara nincs idom. Hany eves is vagy?:) Amugy meg nem mindenki hibatlan. Plussz az elozo kommentemet is elegge keson irtam. Ha meg zavar a helyesirasom akkor minek vagy itt? Mi a szart keresel itt?😚😁
2016. febr. 13. 00:10
 7/26 Cseny válasza:
Jah csak szólok. Telefonról írta és abban nincs helyes írás ellenörző. :)
2016. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Fordítok:

"köszönöm".


Szívesen.


Amúgy telefonon is lehet helyesen írni, csak el kell olvasni.

2016. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem semmi figurák vagytok.

Tudnám, hogy mit kerestek a közoktatásban? Azt ugyan be nem mesélitek nekem, hogy tanulni akarnátok.

2016. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nézd... nem akarlak nagyon cikizni, verhet téged az élet eleget.

Kitűnő bizonyítvánnyal nem így viselkednél, ahogy most teszed. Mert így viselkedni bármelyik mucsai paraszt tud - de akinek jó a bizonyítványa, ahhoz már azért tartozna egy normális ember is, nem?

Olyan, aki tud beszélni, írni, van modora, és nem durran el a feje abban a pillanatban, ahogy nem tetszik neki valami.

Nyilván nagyon fiatal vagy, a barátoddal együtt - csak remélem, hogy idővel felnősz és normálisan fogsz viselkedni. Ha a környezeted is ilyen, akkor próbálj meg kitörni onnan, és valami normális helyre kerülni, mert így semmi sem lesz belőled.

2016. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!