Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol órára kellene a studentj...

Angol órára kellene a studentjob előnyeit és hátrányait leírnom, olyan mondatkezdésekkel, hogy First of all, On the other hand, In addition stb. Elég rossz vagyok angolból. Tudnátok nekem írni mondatokat?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
miért, hát mik a student job előnyei és hátrányai???
2016. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az, én sem tudom.
2016. febr. 11. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

magyarul sem?:D pl a diaknak lesz egy kis zsebpenze ellenben kevesebb ideje van tanulasra ilyenekre kell gondolni

nem a quantumfizikat kerdezik..

2016. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Elöször tedd fel a kérdést, hogy mik a diákmunka elönyei, és hátrányai. Aztán a válaszokat rendszerezd, és fogalmazd át minél egyszerübbre. Szótárazd ki a feltétlenül szükséges, de általad ismeretlen szavakat. Így próbáld tömondatokban megfogalmazni. Ha kész vagy legalább 10 mondattal, gépeld be ide is, mi pedig leellenörizzük, hogy helyesek-e
2016. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Student job has advantages and disadvantages as well. Firstly, student can make money by working, which supports their family. Secondly, by working, students will have many life experiences. In addition, it can affect the process of study. On the other hand, if student overworked, it will affect their health. However the student should have a reasonable plan in order to balance between the work and the study. Finally, I think the student job is good, because of many benefits it brings.
2016. febr. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!