Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Földrajz házi! Milyen sorrendb...

Gizcsiii kérdése:

Földrajz házi! Milyen sorrendben keletkeztek?

Figyelt kérdés

Alpok, Kárpátok, Lengyel középhegység, Szudéták, Fekete erdő, Román alföld, Lengyel alföld, Alföld


Előre is köszi!



2016. febr. 20. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Khm... szerinted ez miért házi feladat?

Azért, hogy majd más megcsinálja?

2016. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Khm...Nem nem azert de ha nem ertem akkor nem tudom megcsinalni de ha ha valaki segitene akkor legalabb megtanulnam

Elnezest hogy nem mindenki olyan "okos" mint te vagy

Egyebkent nem kertem a bunkozasbol es nem kell kioktatni nyilvan ha tudnam megcsinalnam es bem azzal huznam az idot hogy varjam hogy valaki megoldana

Ha nem vagy kepes segiteni akkor legyszives be szologass be

Koszi

2016. febr. 20. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, feltűnt-e, de itt te voltál a durva.

Amúgy meg ezen nincs mit érteni. Meg kell tanulni a sorrendet, valahol le van írva.

2016. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen a fele benne van a konyvben de a tobbi nincs es avval nem tudok mit kezdeni ha tudom a felet
2016. febr. 21. 08:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Így be lehet írni a keresőbe:

[link]


Első találat:

[link]


Néhány keresés, és meglesz.

2016. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom Szepen!
2016. febr. 21. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!