Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt vki nekem leforditja angolra?

Ezt vki nekem leforditja angolra?

Figyelt kérdés
Az én nevem Jack. Pesten lakok. Én 38 éves vagyok. Van családom, egy feleségem és két fiam. Autóbuszvezető vagyok.
2010. ápr. 2. 16:02
 1/7 anonim válasza:
webforditas.hu oldalon könnyen megtudod tenni.remélem segíthettem.
2010. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de a webforditas nem fordit helyesen, s léci csak az irjon aki tényleg lefoditja, mert nem nehéz tudtom szerint
2010. ápr. 2. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
My name is Jack. I live in Pest. I am thirty-eight years old. I have got family, a wife and two children. I am a busdriver.
2010. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. ápr. 2. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyéként a "fiam" az son (a fordító gyereket írt).
2010. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
My name is Jack and I live in Pest. I am thirty-eight years old and I have have a wife and two son. My job is busdriver.
2010. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
My name is Jack. I live in Pest. I'm thirty-eight years old. I have a family: a wife and two sons.
2010. ápr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!