Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rómeó, és Júliát kaptuk...

Rómeó, és Júliát kaptuk háziolvasmánynak, hétfőre kell, és sajnos nem birom elolvasni, mert haláleset történt a családban. Lesztek szivesek három kérdésere válaszolni, légyszi?

Figyelt kérdés

Kérdések:

1. Jellemezd a két főszereplőt!

2. A véletlenek szerepe a drámában

3. A mű üzenete



2016. márc. 19. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Ha a tanárnak megmondod, hogy haláleset miatt nem tudtál készülni, biztosan elfogadja majd. (Velem is történt ilyen, tudom, hogy milyen nehéz, néhány napig engem is minden tanár békén hagyott. De ha úgy gondolod, mégsem, akkor írjon anyukád pár sort a "kritikus" tanároknak.) Úgysem ezen a három kérdésen fog múlni, másra sem tudsz majd a kellő mértékben koncentrálni.
2016. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg nyugodtan a tanárnak, hgy személyes okok miatt nem volt időd rá, el kell fogadnia.
2016. márc. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amugy jo konyv erdemes elolvasni majd ha elmulik a dolog
2016. márc. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak azért akarom megcsinálni, itt a háromnegyed év és nem szeretnék rossz jegyet kapni, de egyikőtök se tudna rá válaszolni?
2016. márc. 19. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényege, ha megmondod őszintén a tanárnak mi történt és/vagy szüleid is írnak pár sort a tanárnak címezve, akkor nem lesz belőle gondod.
2016. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most az a bajod, hogy családi tragédia miatt nem tudod elolvasni hétfőre vagy emögé bújva el akarod bliccelni az egészet? - Igen, tudom, "gonosz" vagyok...
2016. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!