Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudtok jó linkeket amelyek...

Zotya112 kérdése:

Tudtok jó linkeket amelyek alapján egy jó prezentációt össze tudok dobni, statisztikai példákkal és grafikonokkal együtt? A téma: Az adóztatás és az állami vásárlások hatása rövidtávon az aggregált keresletre és az optimális kibocsátás szintjére.

Figyelt kérdés
Már nézelődtem sok helyen, meg valamennyire tudom is hogy hogyan kezdjek hozzá, de még jó lenne pár ötlet és statisztikai adatok, grafikonok nagyon jól jönnének. Amiket eddig találtam azok annyira nem kapcsolódnak szerintem ehhez.

#adózás #ötlet #prezentáció #makroökonómia #beruházás #statisztikai adat #aggregált kereslet #optimális kibocsátás #állami vásárlások
2016. ápr. 1. 11:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!