Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 8. -os történelem témazáró...

8. -os történelem témazáró feladatlapra lenne szükségem megvan valakinek és letudja fénymásolni? Vagy lefényképezni esetleg?

Figyelt kérdés
bárhogy... azt hiszem mozaik-os Megköszönném fontos lenne
2010. ápr. 5. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
vedd meg a tankönyvet/munkafüzetet lehet adnak hozzá, nekem így lett meg még anno általánosban a nyelvtan tz, mert a könyvhöz adták tudd meg és vedd meg:D
2010. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi válaszod de ezt akarom elkerülni... most hirtelen nemtudom megszerezni mert ahol kérdeztem könyvesboltban seholsem volt =( rendelni meg már nem éri meg mert addigra már mind 1
2010. ápr. 5. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem még mindig a tanulás a legjobb módszer
2010. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez hihetetlen...mostanában mi ez a dolgozat-elkérő mánia??? senki nem képes kinyitni azt a nyomorult könyvet? a dolgozat-kérdések keresésére szánt idő alatt meg lehetne tanulni azt a nyamvadt 30 oldalt kb... ráadásul 8-os tananyag.....
2010. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát hja igazad van csak két nap alatt .. nem mind 1..:S
2010. ápr. 6. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
hát talán ha óráról órára tanulnál, akkor könnyebb lenne. De magatokkal szúrtok ki. Majd érettségi előtt is kiírod, hogy nem tenné-e fel valaki az érettségi feladatokat?
2010. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat már mind 1 .... de nem kell ítélkezni ha nem tudod valaminek a hátterét .. beteg voltam nem tudtam tanulni és haladékot nem akarok kérni ....
2010. ápr. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!