Valaki segítene a matekba?

Figyelt kérdés

Holnap doga lesz matekból a mérték váltásokból (6. anyag) Köb...(m,dm,cm...) Nagyából értem ,de valaki lenne olyan kedves hogy elmagyarázza?

Köszi a válaszokat :)


2016. ápr. 12. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit nem ertesz? Neten tele van leirasokkal meg kell nezni. Mellesleg meg keress vissza, itt is millioszor leirtuk mar... Nem ertem a problemad.
2016. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utolsó ne haragudj, de te is jó nagy bunkó vagy. Nem mindenki jó matekból és sajnos sokan vannak akik sehogy sem tudják megérteni. A kérdező csak segítséget kért nem pedig leb*szást. Ha pedig nem tudsz válaszolni a kérdésére akkor nem kell hozzászólni...
2016. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak ezt a hangnemet!


A mértékegységváltásnak semmi köze nincs a matematikához, pusztán napi szinten előforduló, készségszintű alapismeret elsajátításáról van szó.


Megadtam a módszert a kérdező számára, honnan tud tájékozódni. Mivel konkrét kérdése nem volt, így úgy gondolom, ez a válasz teljesen kielégítő.


Amennyiben a kérdező leírja, konkrétan mit nem ért, hol akadt el, akár egy példán át, úgy azt megnézhetjük, de egy komplett témakört -még annak józan paraszti egyszerűsége ellenére sem- nem vagyok hajlandó legépelni, hiszen azt előttem már jópáran megtették, ahogy már említettem, ezen az oldalon is, meg általában az interneten is.


"Ha pedig nem tudsz válaszolni a kérdésére akkor nem kell hozzászólni..."


Magadnak mondasz ellent...

2016. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!