2016. ápr. 18. 20:23
1/3 anonim válasza:
F=6N
s=5K
K=2r*pi=2*0,4m*pi=2,51m
s=5K=12,57m
W=Fs=6N*12,57m=75,4J
Remélem nem rontottam el.
2/3 A kérdező kommentje:
Köszönet !!!!!
2016. ápr. 18. 20:46