Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani németre? A lazacból papírvékony szeleteket készítünk. Kevés sóval, őrölt fehér borssal fűszerezzük, citrommal meglocsoljuk.

Figyelt kérdés
Vajon finomra vágott póréhagymát fonnyasztunk, hozzáadjuk a finomra vágott, megtisztított angol zellert, chilei rákot, a vízben áztatott gombát és megpároljuk.
2016. ápr. 19. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első mondat


Aus dem Lachs schneiden wird hauchdünne Scheiben. Wir streuen etwas Salz, gemahlenen weissen Pfeffer drauf, und bespreckeln ihn mit Zitronensaft.

2016. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a második mondatot is lefordítanád?
2016. ápr. 19. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy fonnyasztani?
2016. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak kb. tudom

"Wir legen den kleingeschnittenen Porree auf Butter, dann geben wir dazu den gesäuberten kleingeschnittenen

englischen Zellerie, den chilenischen Krebs, die in Wasser geweichten Pilze und dünsten das Ganze-

2016. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jav. az első mondatban besprenkeln (locsolni) az ige

(kimaradt egy n)

2016. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. ápr. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!