Angol fogalmazási feladat?

Figyelt kérdés

A cím:A famous person you admire

Köszönöm a segítséget!


2010. ápr. 7. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
És mi a konkrét probléma?
2010. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
mar megbocsajts ,de azt hitted hogy ir helyetted valaki egy fogalmazast...jol ertem:))
2010. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké.....tudom,így nem helyes,de van egy csomó minden más,amit a holnapi napra meg kell tanulnom,ezekkel még most sem végeztem,és egyszerűen az angolra nicns időm MOST...tudom,most megkapom azt,hogy mi a fenét képzelek,az én dolgom ez az egész,más nem köteles megcsinálni helyettem,meg ha nem tudom megírni,akkor viseljem a következményeit stb...tudom,ez így igaz,és tényleg nem sűrűn csinálok ilyet,de most ezt tényleg nem tudom megírni,mert a többi pillanatnyilag előbbrevaló....Nem várom el senkitől,de ha vmi most mégis segít,azt megköszönöm!
2010. ápr. 7. 20:59
 4/16 anonim ***** válasza:
De terjedelemben mégis mennyi kell? Mert pl fél oldalt vagy 150-200 szót kb fél óra alatt össze lehet dobni. Este rszánász 20 percet pihenésként (gondolom másra tanulsz), reggel meg feleklsz 20 perccel előbb és befejezed, a suliban még javíthatsz rajta, esetleg megkéred a tanárt, hogy had adhasd be nap végén. Bocs.
2010. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd el, hogy megírja valaki helyetted =D
2010. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Előre mondom, hogy nem bántásból írom, csak rá szeretnék világítani arra, hogy a mai világban semmi nem megy ingyen, szóval ne nagyon várd el, hogy bárki is olyan önfeláldozóvá válik, hogy az estéjét fogalmazással töltse... De ha mégis vannak olyan "fanatikusok", akkor le a kalappal.
2010. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak azért kéne neked megírni mert ha más (mondjuk én) írom meg akkor te sose fogod megtanulni.


Egyébként ha elég jól megy (és rövid amit írni kell, mondjuk egy A5-s lapnyi) akkor rá se ránts, tanulj a többire, szünetben simán meg tudod írni (én mindig ezt csináltam, ezzel nem roszra akarlak buzdítani csak mondom, hogy ha muszály lehet így csalni.)


Egyébként nem írtál terjedelmet, így ha valaki segítene akkor se tudd. És esetleg, hogy hol tartotok angolban, nehogy valaki Obamáról írjon egy szép politikai szöveget amikor még a Project 2-nél vagytok (feltűnő lenne nem csak a téma de a hirtelen fejlődés is:P).

2010. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Gondolom azért ilyen rossz a helyesírásod, mert szünetben írtad a leckét. xD... najó.. :P én is szoktam [najót tudom, hogy külön kell írni :D]
2010. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

^^

Így ránézésre csak 1 hibát látok az írásomban....egyébként angolul jobban írok mint magyarul (a magyar oktatás pocsék).

Gondolom a vesszőket hiányolod, de arra sosem figyelek neten csak nyelvvizsgán (és látom, hogy a "rosszra" csak egy "sz"-el lett XD, de mást nem igen látok).

2010. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Az előtted szóló, unatkozó kedves fazona "muszály"-ra célzott, mert az j-nal írandó. A,úgy meg menjen le kötekedni a nyóckerbe, ha ennyire unatkozik. Na béke.
2010. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!