Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintettek jó lett a fogalma...

Szerintettek jó lett a fogalmazásom?

Figyelt kérdés
A barát tulajdon képen egy testvér,akivel minden gondot meglehet beszélni jót vagy rosszat,vele nevetni a hibáinkon és a segítségével tulteni magunkat a könnyeken . Ha sírsz ott van letörli a könnyeid,veled nevet sir. A barátság túléli a legnagyobb viharokat legyen az hurrikán vagy zápor. Ha a legnagyobb vihar megrongálná túléli , ujá épül és virágzik tovább. Mint a rózsán a tüskék megvédik azoktól akik le akarnák szakítani. Egy barát nem hagy cserbe ha szükség van rá ott van felsegít és tovább visz az úton, amely nehézkes és túléli veled.
2010. ápr. 8. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, de a helyesírási hibákat javítsd ki. :)
2010. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ok kijavitom :) meg még dolgozok rajta egy kicsit
2010. ápr. 8. 14:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"Túléli" szóismétlésnek érzem. Mint tüskék a rózsán- nekem jobban tetszene. Amúgy kafa:)
2010. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik. *.*
2010. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! nekem az első mondat nem tetszik, a gond az általában rosszat jelent, jót sosem. Megengeded, hogy a helyesírási hibákat kijavítsam? leírom neked, néha nem érzed a vesszőket. Amúgy tetszik nagyon:)


A barát tulajdonképpen egy testvér, akivel mindent meglehet beszélni, jót vagy rosszat egyaránt. Vele együtt lehet nevetni a hibáinkon és a segítségével túltenni magunkat a könnyeken.

Ha sírsz ott van, letörli (az "a" névelő felesleges, mert többeszszám van utána!) könnyeid, veled nevet, sír.

A barátság túléli a legnagyobb viharokat, legyen az hurrikán vagy zápor. Ha a legnagyobb tornádó

(-vihar-szóismétlés) megrongálná túléli ,újjáépül és virágzik tovább mint rózsán a szirmok (a tüske nem virágzik), de a tüske megvédik azoktól, akik le akarnák szakítani. Egy barát nem hagy cserbe, ha szükség van rá ott van, felsegít és tovább visz az úton, amely nehézkes és együtt megy tovább, Veled.


Ehhez mit te szólsz?:D

2010. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
meg lehet -külön van.. bocsi, elgépeltem! nem vettem észre..
2010. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
de a tüske megvédi... ott marad egy k.. vagy a tüskék megvédik helyes még.. pedig átolvastam többször is:S
2010. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
még mindig maradt benne hiba, csak már nem akarok írkálni.. de ügyes vagy,te meg tudod oldani. Nagyon tetszik a gondolat, amit át szeretnél adni:)))) nekem nem is ment volna, hogy így meg tudjam fogalmazni:) én ötöst adok neked:D
2010. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen,hogy kijavitottad :)
2010. ápr. 8. 18:19
 10/14 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit:) örülök, hogy vannak még ilyen szép gondolatok emberek fejecskéjében:D :))
2010. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!