Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kell írnom egy szakdolgozatot...

Foki Tamás kérdése:

Kell írnom egy szakdolgozatot ezzel a címmel:Acélradiátoros központi fűtés szerelése. Nem igazán jártam gyakorlatra, így most bajban vagyok. Akármilyen anyag jól jönne, neten semmitsem találtam. Help?

Figyelt kérdés

#Acélradiátoros központi fűtés szerelése #központi fűtés szerelése #fűtés szerelése
2016. máj. 20. 03:25
 1/5 anonim válasza:

A helyedben leírnám elősször is hogy mi az a központi fűtés hogyan épül fel.


[link]


Aztán megfogalmaznám hogy az acélradiátor szerepe micsoda. Melyik a jobb réz alu vagy acél... stb


[link]


Aztán hogyan tudod azt felszerelni.


[link]


Szerintem az utolsó linken van olyan cucc ami neked pont kell. De nem tudom Én lány vagyok és nem értek ehhez.

Hány oldalasnak kell lennie a szakdogának? Rizsázz. 1.5ös sorközt készíts és margót húzz be másfél centire mindkét szélétől a lapnak. Betűtípus/méret Times New Roman legyen és 12es. Általában ezek az alap elvárások szakdogánál. Meg az oldalszámot ne felejtsd el. Remélem tudtam segíteni.

2016. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nevetséges a kérdésfeltevés már önmagában is. Az pedig elszomorító, hogy léteznek olyan színvonaltalan intézmények, ahol előkövetelmények, gyakorlat nélkül engednek át valakit.

Az ilyen intézményeket már rég be kellett volna zárni.


Másrészt fölháborító, hogy mindezt még közre is adod, reklámozod magadat.

Az meg mégnagyobb baj, ha azt sem tudod, hogy konzulens kéne ilyen esetben, és majd az elirányít a megfelelő helyre és ajánlani fog megfelelő szakirodalmat.


Mert az egy dolog, hogy egy laikus ember, mint pl. az első válaszoló belinkel néhány reklámszerű oldalt, ám műszaki oldalról azok alígha megállják a helyét...

2016. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő nagyon köszönöm a segítséget :)


Második kommentelő joggal vagy dühös, megértelek,de persze azért nem jartam az utolsó 2 hónapban gyakorlatra,mert apukám nagyon beteg volt,és egyszerűen nem tudtam iskolába menni,nagyon ideges és depressziós voltam miatta.Szerencsére a tanárok megértők voltak velem,ezért is szeretném minnél jobban ezt megírni,hogy legalább lássák,hogy igyekszem :)

2016. máj. 21. 02:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok, így viszont más a helyzet, hiszen maga az okj, amit csinálsz, 2 éves tudtom szerint (régen legalábbis úgy volt), és azt a kérdéskiíráskor nem említetted hogy csak 2 hónapot hagytál ki.

Ebben az esetben viszont az még pótolható.


Továbbra is azt tudom tanácsolni, kérj szakirodalmi javaslatokat a megfelelő oktatóktól. Mint említetted, a tanárok segítőkészek, így kötve hiszem hogy ennek valamilyen akadálya lenne.


De semmiképp se a neten található reklámszerű leírásokat vedd alapul, azok legfeljebb kiegészítésként szolgálhatnak, ezt jótanácsként mondom.


Konzulens oktatót is kell választanod, aki majd a felvetődő kérdéseid kapcsán kielégítő válaszokkal tud ellátni, valamint áttekinti a dolgozatodat szakmai szempontból.


Részemről a Millei-Völgyesi féle Központi fűtés c. könyvet tudom ajánlani, ez két kötetes, az Ipari Szakkönyvtártól való, könyvtárból valószínűleg ki lehet venni, esetleg antikváriumban megvásárolni.

2016. máj. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. máj. 21. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!