Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Média, reklámok, szlogenkészít...

Média, reklámok, szlogenkészítés: Tudtok olyan szlogeneket (internetről, vagy általatok kitaláltat) mondani, amikben szókettőzés van?

Figyelt kérdés

Egy csomó szlogent kellett írni médiaórára, de a szókettőzéses valahogyan nem megy. Itt sokan vagytok kreatívak, úgy gondolom :)


A lényeg: egy bizonyos szónak kétszer vagy többször kell a szlogenben előfordulnia, akár lehet az a márkanév is. Példa: Figyelje a Figyelőt! Tulajdonképpen a toldalékokat is lehet változtatni.

Én böngésztem a többjelentésű és az azonos alakú szavak listáját, de egyelőre még nem sikerült kitalálnom semmit.


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!


2016. máj. 28. 22:50
 1/2 anonim válasza:

sziaa..tudom nem a kérdésedre válaszolok,de én segítséget szeretnék kérni ha nem gond! nekem rímes,ritmusos,illetve szó játékos kellene...

ha tudsz segíteni azt meg köszönöm :)

2016. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó ágyat, jó vágyat, jó étvágyat!

Védje a környezetet, szeresse az embereket!

Arad - garantáltan itt marad!

Ha folt van a múltjában. (folttisztító cég)

Beke - ha kell egy eke!

Égbekiáltó diktátor.

Nem éri meg magában maradnia, mert magányát mindenáron megunja.

Minden hatalmat egybekötő emberöltő

Vedd fel a szemetet, nem szúrja a szemedet?

Tiétek a jobb, enyém a Jobbik! Jobb, ha van jobb.

Napjainkban eltávolításra és felszedésre csak akkor kerül a szemét, ha már szúrja az ember szemét.

Az Ütős Kft. most megdob egy ingyen dobbal!

Lehullik a szőre, megmarad a bőre.

Vár a diósgyőri vár!

Az ír íróknak itt a helye.

Földmérő küzd öllel, árral; tőzsdeügynök szökő árral; geológus szökőárral; suszterinas bökőárral. Ön ne küzdjön az árakkal! Válassza szolgáltatásainkat.


Én ezeket találtam ki, szerintem lesz köztük, ami neked is jó lehet. :) Én közben megoldottam az én problémámat. :)

2016. máj. 29. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!