Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Le tudná fordítani nekem...

Le tudná fordítani nekem valaki németre ezeket a mondatokat?

Figyelt kérdés
Egy ikerházban lakok. Van egy nagy kertünk. A húgommal alszok egy szobában. Az én ágyam mellett van a húgom ágya. Az ágyammal szemben van a tv. A tv mellett van az öltözőszekrényünk. A szekrény mellett van az íróasztalom. Az íróasztalomon van a sakk-készletem. A sakkom mellett sakk-könyvek vannak. A városomban nincs sok szórakozási lehetőség. Van két cukrászda, és néhány bolt. Nincs mozi, és színház sem.

2016. jún. 7. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Most tényleg olyan nehéz néhány "Ich have.../Wir haben..." meg "Es giebt..." kezdetű mondatot leírnod? Ha bonyolultabb témakörhöz értek, mit csinálsz?
2016. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ich wohne in einem Doppelhaus. Wir haben einen großen Garten. Ich schlafe mit meiner (jüngeren)Schwester in einem Zimmer. Neben meinem Bett steht das Bett meiner Schwester. Meinem Bett gegenüber steht der Fernseher. Neben dem Fernseher ist (steht) unser Kleiderschrank. Neben dem Kleiderschrank steht mein Schreibtisch. Auf meinem Schreibtisch liegt mein Schachset. Neben meinem Schachset liegen Schach-Bücher. In meiner Stadt gibt es keine Freizeitmöglichkeit. Es gibt zwei Konditoreien und einige Geschäfte. Es gibt weder Kino noch Theater.
2016. jún. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

"Most tényleg olyan nehéz néhány "Ich have.../Wir haben..." meg "Es giebt..." kezdetű mondatot leírnod? Ha bonyolultabb témakörhöz értek, mit csinálsz?"


Most tényleg olyan nehéz csöndben maradni, ha csak annyit tudsz németül (?), hogy "ich have", meg "es giebt"? :D

2016. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!