Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Le tudnátok nekem fordítani...

Le tudnátok nekem fordítani németre ezeket a mondatokat? Nagyon nagy szükségem lenne rá!

Figyelt kérdés

Általában a férfi a domináns. A fizikai munkát is jobban bírják, mint a nők. Szerintem a férfiak legjellemzőbb tulajdonságai ezek: kockázatkedvelő, határozott, kompromisszumkész, csapatember,nagy teherbírású és magabiztos. A nők általában gyengébbek mint a férfiak. A nőkre a legjellemzőbb tulajdonságok ezek: őszinte, lelkiismeretes, türelmes, érzékeny, gondoskodó, óvatos, együttérző. Sok nőnek nagyon jó a szervezőképessége.

A nők folyamatos társadalmi kontroll alatt vannak, a megszorítások és a burkolt kettős mérce folyamatos. A munkában is nehezebben helyezkednek el, és általában a fizetésük sem olyan magas, mint a férfiaké. Szerintem a nőknek is ugyan olyan jogaik vannak, mint a férfiaknak.

A politikában is kevesebb a nő.Ha nők, anyák irányítanának mindent, kitörne a szeretetre, szociális érzékre apelláló társadalom és tán a világbéke is. Kevesebb munkalehetőségük van.



2015. szept. 27. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Im Allgemeinen ist der Mann dominant-


Maenner vertragen körperliche Arbeit besser, als Frauen

(A fizikai munkát is jobban bírják, mint a nők)

2018. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!