Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ottó és lili most ismerte meg...

Starstablee kérdése:

Ottó és lili most ismerte meg ali-t, ésajándékot akarnak venni de nem tudják, mikor van a sz. Napja?

Figyelt kérdés
Tíz különböző dátum közül választhatnak:május 15, június 17, július 14, augusztus 14, május 16, június 18, július 16, augusztus 15, május 19 és augusztus 17. ali külön elmondja egyiküknek a születése hónapját másikuknak a napját. Ezután ottó azt mondja:nem tudom, mikor van ali szülinapja, de azt tudom, hogy lili sem tudja. Erre lili:először nem tudtam, mikor van a szülinapja, de most már tudom. Ottó:akkor már én is tudom. Tehát, mikor van ali szülinapja?
2016. jún. 19. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Július 16.
2016. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hyker1811 ***** válasza:
2016. jún. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!