Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szüleim ki akarnak rakni...

Szüleim ki akarnak rakni otthonról. Mit csináljak, mert beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy 2012-ben beteg lettem, lett egy vastagbélgyuszim amiből helyrejöttem, de azzal félrekezelve lett több bajom. pl prosztatagondok, napi 25szöri vizelés, csontfájdalmak,veém fáj, somjazok izomgörcsök -a szervezetem üriti ki a magnéziumot, de nem tudom visszapótolni...t



Itt jön családi része: anyum ki akar tenni , mert egy 32 éves ember legyen önálló- ebben egyet is értek de nem igy hogy gondjaim vannak. - ráadásul most kértem könyebb munkát a melóhelyen mert nagyon fáradékony vagyok és amit most csinálok az felellőségteljes és azt nem bírnám.


Hogy ha pl. arról beszélek valamit hogy nem érzem jól magam akkor apum letölt, hogy elküld szibériába vagy ukrajnába fát vágni. Igaz vesznek nekem lakást, de nem birnám magam fent tartani, meg magánredelésre árni.


+ még bartnőm is van, fél éve jöttem össze vele és legalább az a szerncsém hogy nagyon rendes és nem foglalkozik az anyagiakkal. ő még diák stb.


Laktam én már külön, de gy ideje úgy alakult h vissza kellett költöznöm. Ráadásul faluban lakunk,anyumék szégyelnek mindent. Kifel a szépet meg a jót mutatják.

Rólam a faluban meg a környéken senki nem tud rólam semmit, hogy beteg vagyok.



2015. szept. 28. 20:15
 1/1 anonim válasza:
Mondd ezt el így amit érzel a szüleidnek, hogy nem akarsz elmenni, szükséged van a segítségükre.
2015. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!