A pontos értékét kell megadni


[link]


2016. júl. 17. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első tagnál észre kell venni, hogy 529=23^2, a másodiknál pedig egyrészt az a^(b+c)=(a^b)*(a^c) azonosságot kell alkalmazni, valamint észrevenni, hogy 4=2^2.

Innen bár biztosan megy, ha megnézed a logaritmus azonosságokat.

2016. júl. 17. 15:17
 2/2 anonim ***** válasza:
E = 7.937253933
2016. júl. 18. 14:35