Tudnátok adni tippeket, tanácsokat, hogy ne úgy tekintsek a szakdolgozat megírására, mint átugorhatatlan lécre?

Figyelt kérdés
Kicsit túlparáztam ezt a dolgot, és emiatt egy jó ideje már magam előtt tologatom...
2016. aug. 10. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejezd be a siránkozást, és kezdd el készíteni.
2016. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esetleg gyakorlati tanácsok?
2016. aug. 10. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlati tapasztalat. Egy ideig én is csak nyafogtam, de aztán annyira idegesített, hogy mást se hallok másoktól se, csak hogy mennyire nagy munka, még el se kezdtem, hogy nekiálltam, és egyhuzamban megcsináltam. Csodák csodájára kész is lett. Meg kell lenni vele, nincs mese. Minél jobban halogatod, annál nehezebb lesz elkezdeni.
2016. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen terjedelemben kell, nálunk 30-35 oldal volt, ennek egy része idegen nyelven. Abszolút nem volt vészes! Persze sokat kell seggelni, olvasni hozzá, értően felhasználni a segédirodalmakat, de több millióan túlestek ezen, miért pont neked ne menne? :) A témád gondolom érdekel téged, hiszen te választottad. Nekem az elinduláshoz hatalmas segítség volt a témavezetőm, aki lépésről lépésre látott el tanácsokkal. Azt javaslom, vedd fel vele a kapcsolatot, és ő elmondja neked, hogy az adott téma ekkora terjedelemben milyen módszert követel meg.
2016. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!