Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a közös Móricz Zsigmond és...

Verus823 kérdése:

Mi a közös Móricz Zsigmond és Nyilas Misi életében?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy az életrajzuk/történetük miben egyezik, valamint még az is kérdés, hogy miben különbözik. ez az olvasónaplóm egyik feladata, olyan válaszok kíméljenek, hogy ez csak lustaság csináljam meg én. Előre is köszönöm.

2016. aug. 21. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegyikük járt iskolába.


Most te jössz. Ha mondasz egy másikat, mondok még egyet. :)

2016. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chtt ***** válasza:

Ahogy a másik témában írtam, aki keres, az talál. A linket a gugli dobta ki (móricz és nyilas hasonlóságai keresőszavakra), bár ide mutat (és szerintem segít):

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

...és nem megyek vissza a másik indított témádhoz (bocsi), de közben belenéztem a Wikibe (azt is kidobta értelemszerűen a gugli), és szerintem a szereplős kérdésedre teljesen használható:

[link]

(nem néztem végig, lehet, hogy másra is:))

2016. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a linkeket,nagy hasznomra váltak
2016. aug. 26. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!