Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van egyáltalán olyan diák,...

Van egyáltalán olyan diák, aki elolvasta az Egri csillagok című regényt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz. De olyan jó érzés volt anyu könyveiből olvasni általánosban, hogy ő is ezt olvasta. Én egyáltalán nem bánnám, ha a gyerekemnek is kellene még olvasnia ilyen régi regényeket. Bár manapság már az a jellemző, hogy ilyen összevontat olvasnak. Vagy azt sem. Bár olvasni én sem ekkor szerettem meg, hanem később, egy olyan könyv miatt, amit már én választottam, hogy na ezt most el fogom olvasni. Ebből a szempontból tényleg jobb lenne, ha újítanának. Vagy mondjuk lehetne választani, mit akarsz.
2010. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
dehogy! xDDD hülye lennék kiolvasni :D nyolcadikig se végeznék. :) (vicc)
2010. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekünk a tanár már azt mondta mivel az osztályból csak 2 gyerek olvasta ki hogy elég ha megnézzük a filmet és nagyon sokan 5-öst írtunk belőle.



13/L

2010. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kiss1999 válasza:
én olvastam 1 oldalt megüntam majd meghallgatom a hangoskönyvet azt ráteszem mp3-ra ha meg kell vmi az órára gyorsan meghallgatom óra előtt xD
2010. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!