Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Édes Anna? (Többi lent)

SOS! Édes Anna? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az a kérdés,hogy miért tetszett és miért ajánlom ezt a könyvet.Mielőtt mondanátok,elolvastam és megvan a lényege és nagyjából h miért ajánlom,de h miért tetszett azt nem igazán tudom megmondani. Nektek miért tetszett?

2016. szept. 4. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most miért mi mondjuk meg, hogy neked miért tetszett? Ezt neked is tudnod kell. Vagy ha nem tetszett, akkor mondd azt. De ha már tudod, hogy miért ajánlod... igazából az kb. ugyanaz, hogy miért tetszett. Hiszen a legtöbb esetben én is azért ajánlanék egy könyvet valakinek, mert nekem tetszett, és remélem, hogy más is úgy vélekedik a könyvről, mint én.
2016. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszett.
2016. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsonek igaza van de egye fene... nekem azert tetszett mert szomoru veget ert, igy elutott a megszokottol. Na ezt fogalmazd meg kicsit szebben hosszabban, fejts ki alaposan, es meg azt is hozza csaphatod h vannak benn megtortent esemenyek, de nem azon van a hangsuly
2016. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elozo vok bovsi elobb kuldtem rl. Szoval nem csak szorakoztat, de okit is. ( de inkabb szorakoztat)
2016. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom az Irodalmi alakok lexikonát.

Nagyon jó jellemrajzok vannak benne regények, novellák szereplőiről, tömören, érthetően:

[link]

2016. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért tetszett, mert lélektanilag hiteles ábrázolások vannak benne, illetve nagyon igaznak találom azt a gondolatot, ami a műben hangsúlyos, hogy egy embert kizárólag a viselkedése alapján nagyon nehéz, ha nem lehetetlen megítélni, egy ember lelke sokkal összetettebb annál, minthogy ezt megtehessük.
2016. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!