Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki ezt a pár mondatot...

Valaki ezt a pár mondatot lefordítaná nekem németre?

Figyelt kérdés

Perfekt, múlt időben kéne.

Reggel korán felkeltem. Megittam a kakaómat. Ezután megmostam a fogam és felöltöztem. Elindultam az iskolába. Hat órám volt. Elmentem edzeni. Edzés után hazamentem. Megírtam a házi feladatot. Tévét néztem, és lefeküdtem aludni.

Aki segít, felpontozom :)

Jár a puszim



2016. szept. 6. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Morgen früh bin ich aufgestanden. Ich habe Kakao getrunken. Dann habe ich mir die Zähne geputzt und mich angezogen. Ich bin zur Schule losgegangen. Ich hatte 6 Stunden. Ich bin zum Training gegangen. Nach dem Training bin ich nach Hause gegangen. Ich habe die Hausgabe gemacht (geschrieben). Ich habe ferngesehen und bin ins Bett gegangen.
2016. szept. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Am Morgen bin ich früh aufgestanden


Ich habe meinen Kakao getrunken. Dann habe ich mir die Zähne geputzt und mich angezogen. Ich bin zur Schule losgegangen. Ich hatte sechs Stunden. Ich bin zum Training gegangen. Nach dem Training bin ich nach Hause gegangen. Ich habe die Hausaufgaben gemacht.

Ich habe ferngesehen und bin dann ins Bett gegangen

2016. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hausgabe nincs

Csak Hausaufgabe

2017. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak egy pici javitas; A kerdezö perfektben kerdezi a mondatokat. Perfeketben a "Hat órám volt" igy van:

Ich habe sechs Stunden gehabt. (Itt megjegyzem, hogy irasban a szamokat ilyen esetben nem szammal, hanem betüvel irjak.)

2017. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!